Tag : prv singl

Балканленд

Марија ја претстави својата прва самостојна песна: Балада, ама малку поинаква! (Видео)

Muzika24
Таа е правничка која само неправдата може да ја исфрли од колосек, но затоа гитарата...
Музика на кирилица

Давид Нешкоски Трио со нов албум (Аудио)

Muzika24
Давид Нешковски Трио во изминатите два месеци неуморно работи на реализација на нивниот најнов музички...