Tag : rade serbedzija

Во прв ред

Кинотека на Македонија и Кроација Рекордс со најдобрите концерти од најдобрите

Muzika24
Кинотека во соработка со „Croatia Records“, најголемата дискографска куќа во регионот, за сите кои во...
Во прв ред

Ексклузивен концерт на Раде Шербеџија во Македонска филхармонија

Filip
Во месецот на љубовта најголемиот боем од балканските простори, Раде Шербеџија ќе одржи ексклузивен концерт...