Tag : raka

Музика на кирилица

„Вујче мој…“: Огнен Здравковски на раката го истетовира маестро Џорлев (Фото)

Muzika24
Внукот на Зоран Џорлев, Огнен Здравковски, е млад македонски пејач кој откако почина неговиот вујко,...
World Music

Џастин Бибер ве поздравува со полугола слика од болница (Фото)

Muzika24
Тинејџерската ѕвезда Џастин Бибер неодамна заврши во болница, бидејќи колабираше на својот настап во Лондон,...