Tag : rasprodaden

Во прв ред

Предновогодишниот концерт „Jingle Bells Symphony„ – распродаден во еден здив

Muzika24
Најавата за предновогодишниот концерт „Jingle Bells Symphony„ разбуди голем интерес кај публиката. Има уште една...
Во прв ред

Распродаден првиот концерт на Жељко Бебек во Скопје

Filip
Авалон продукција информира дека првиот од двата концерта на Жељко Бебек во Македонска филхармонија е РАСПРОДАДЕН!...