Tag : razvod

World Music

Познатата пејачка Адел се разведува, со сопругот ќе поделат 190 милиони долари

Muzika24
Светската музичка ѕвезда Адел конечно го добила решението за развод. Мегапопуларната пејачка со ангелски глас...
Музика на кирилица

Елена Велевска: Завршува еден лош период во животот, време е за убави моменти (Видео)

Muzika24
Пред само неколку дена познатата македонска фолк пејачка Елена Велевска на својот Фејсбук профил напиша...
Балканленд

После концертот во Скопје – Саша Ковачевиќ во тешка депресија

Muzika24
Печајот Саша Ковачевиќ, кој неодамна гостуваше во Скопје и одржа одличен концерт, веднаш откако се...