Tag : reakcii

Музика на кирилица

Одговорите на Васил Гарванлиев предизвикаа лавина на негативни коментари (Видео)

Muzika24
Васил Гавранлиев, кој неодамна имаше концерт во Скопје па Струмица беше гостин во естрадниот магазин...
Балканленд

Милица Павловиќ застана на страната на ЈК? Пејачката се огласи, и рече што мисли за СКАНДАЛОТ во Гранд

Muzika24
Се крена голема прашина поради дисквалификацијата на осумнаесетгодишната Вања Кнежевиќ од понатамошното натпреварување во шоуто...