Tag : robert bilbilov

Премиера

Кристина Арнаудова: “Засекогаш” е песната која мораше да биде отпеана (Видео)

Muzika24
Како што дознава музичкиот портал Музика24, после подолга музичка пауза, денес во етерот е пуштен...
Музика на кирилица

Александар Тарабунов ја промовираше новата “Лек на рана” (Видео)

Muzika24
Младиот и познат македонски пејач Александар Тарабунов неодамна ја промовираше неговата најнова песна Лек на...
Музика на кирилица

Ексклузивно: Се шушка, Лила и Филип Пешевски снимаат дует?!

Muzika24
Како што дознава музичкиот портал Музика24, младиот, симпатичен, секогаш насмеан и згоден македонски поп пејач...
Премиера

24 Промо: Павле Камиловски – „Такт по такт“ (Видео)

Filip
Павле Камилоски вчера вечер во Музејот на Македонската борба го одржа својот предновогодишен концерт. На...