Tag : roterdam

Фестивали

ЕБУ пресече, Гарванлиев не може да настапува на Евровизија 2021 со истата песна (Видео)

Filip
Европската радиодифузна унија (ЕБУ) ги расчисти дилемите околу судбината на овогодинешните евровизиски песни. Сите песни...