Tag : saban saulic

Балканленд

Зорица сурово за естрадата: Најсилен е кланот за ромски свадби

Filip
Зорица Марковиќ повторно отворено проговори за естрадата и пејачите, како и за причините зошто не...
Балканленд

Експлозии, убиства, страшни сообраќајни несреќи ги однесоа животите на естрадните уметници, со песните не веселеа, а со заминувањето не завија во црно

Muzika24
Тажните судбини во никој случај не ја фрлија својата сенка или заборав и многумина се...