Tag : sarajevo

Во прв ред

Полн погодок на Авалон: За неколку саати распродадена половина сала во Сараево

Filip
Интересот за концертот на легендарните „Whitesnake“ во Сараево беше пројавен уште првиот ден, кога половина...
Балканленд

Александра Радовиќ повторно ги воодушеви Сараевчани

Muzika24
Сараевскиот “Coloseum Club” синоќа бил премал да ги прими сите обожаватели на песните на Александра...