Tag : sasa popovic

Балканленд

ДРАМА: Натпреварувач го удри Саша Поповиќ и му скрши заб (Видео)

Filip
Водителот на „Ѕвездите на Гранд“, Воја Недељковиќ во емисијата „Ѕвезде Гранда Специјал“ откри дека натпреварувачот...
Балканленд

Поповиќ јавно забрани навреди и коментари против жирито на “Sвездите на Гранд”

Muzika24
Музичкото шоу „Sвездите на Гранд“ е главна тема поради осумнаесетгодишната Вања Кнежевиќ, која беше дисквалификувана...
Балканленд

„Не сакав да имам с*екс со Поповиќ“: Позната пејачка откри шокантни детали за Саша Поповиќ

Muzika24
Пејачката и водителката на Весна Вукелиќ Венди вели дека директорот на „Гранд“ , Саша Поповиќ...