Tag : scena

Имам нешто да те прашам

John Ilija Apelgren: Нема потреба од новогодишни ветувања кои нема да ги остварите (Фото+Видео)

Muzika24
John Ilija Apelgren веќе три децении е на музичката сцена и еден од ретките кој...
Музика на кирилица

Верувале или не, Тоше Проески на 15 години се има појавено во познат холивудски филм (Фото)

Muzika24
Можеби малкумина се сеќаваат, но легендата Тоше Проески уште како петнаесет годишно момче се појави...