Tag : serija

Балканленд

Откриени првите детали: По филмот следува и серија за Тома Здравковиќ

Filip
Филмот „Тома“ на режисерот Драган Бјелогрлиќ ја воодушеви публиката на овие простори, за што сведочат...
World Music

ЦЕНЗУРА: Кина ги отстрани Џастин Бибер и Лејди Гага од специјалната епизода на „Friends“

Filip
Кинеските власти одлучија да не го емитуваат дуетот „Smelly Cat“ на Лејди Гага со Лиза...
Балканленд

Милица Павловиќ снима серија инспирирана од убиството на Јелена Крсмановиќ (Фото)

Filip
Српската пејачка Милица Павловиќ периодов е на снимање на новата српска серија “Певачица”. Се работи...