Tag : severina vuckovic

Балканленд

Дадо Полумента тврди дека Северина ги купува прегледите на нејзиниот You Tube канал

Muzika24
Северина Вучковиќ и Министарке го соборија рекордот на посетеност  на нивната хит композиција “Uno Momento“...
Премиера

24 Промо: Северина со нова песна и видео спот “Алкатраз” (Видео)

Muzika24
Познатата хрватска поп пејачка Северина, денес на официјалната facebook фан страница го објави новиот видео...