Tag : simona popovska

Имам нешто да те прашам

Симона Поповска: Оваа година најубав поклон за мене беше мојот син (Фото+Видео)

Muzika24
Таа е една од најдобрите женски вокали на нашата сцена, можеби најзгодниот доктор дерматолог, а...
Премиера

Симона Поповска со нова песна во духот на претстојните новогодишни празници (Видео)

Muzika24
Таа е една од најдобрите женски вокали кај нас, повторно актуелна со нови синглови. После...
Имам нешто да те прашам

Симона Поповска: Оној што добро ве познава би знаел што е тоа што вас ве прави среќни (Фото+Видео)

Muzika24
Музика24: Наближуваат Божиќните празници, како се чувствуваш секогаш кога доаѓа овој период од годината? Дали...
Музика на кирилица

Симона Поповска ја промовираше новата песна “Ти си моја победа”

Muzika24
Познатата и се повеќе популарна и барана поп пејачка Симона Поповска, деновиве ја промовираше нејзината...