Tag : skandal

Музика на кирилица

Скандал на “Гроздобер”: Додека Иноватива на Слаткар ги третираше новинарите како терористи, Брена си го отпеа своето (Фото)

Muzika24
Со лоша завршница и крајно скандалозно однесување спрема новинарите од страна на ангажираната агенција за...
Балканленд

Скандал на „Санремо“: Поради технички проблем со слушалките, пејач ја уништи сценографијата со илјадници рози (Видео)

Muzika24
Познатиот италијански пејач Рикардо Фабрикони, попознат како Бланко, се однесуваше скандалозно за време на неговиот...
Балканленд

Марија Шерифовиќ за скандалот: „Не успеав да ги исконтролирам емоциите, му должам извинување само нему“ (Видео)

muzika 24
Таа е една од ретките јавни личности која ја интригира јавноста каде и да се...
Музика на кирилица

Уште на почеток СКАНДАЛ: Можно е да се гласа повеќе пати за една песна, а МРТВ тврди дека може само еднаш (Видео)

muzika 24
МРТВ ги промовираше топ 6 песните и изведувачите за кои можете да гласате за оној...
Музика на кирилица

СКАНДАЛ: Фирмата на Џамбазов земала неповратен кредит од Еуростандард банка

Filip
“Фирмата ДООЕЛ “Брачна игра”, во сопственост и управување на познатиот шоумен Игор Џамбазов, е една...
Балканленд

МЕДИУМСКА БОМБА И СКАНДАЛ НА ГОДИНАТА Лукас тврди: Карлеуша водела љубов со Шолак, а ова се деталите за врската

Muzika24
Фолк ѕвездата Аца Лукас е шокиран од фактот дека некои негови колеги инсистираат на сите...
Балканленд

Карлеуша ја полеа Вики Миљковиќ со вода, „летаа“ навреди меѓу пејачките

Muzika24
Еден од кандидатите во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ направи вистински хаос меѓу членовите на...