Tag : slatkar

Музика на кирилица

Слаткар поради неверство пукаше во својата сопруга (Видео)

Muzika24
Слаткаристика премиерно ја промовираше соработката со “Young BB Young” од Бугарија – новата песна и...
24 Ексклузивно

Ексклузивно: Слаткар настапува во Sofia Live Club (Видео)

Muzika24
Специјализираниот македонски музички портал Музика24 дознава дека нашиот најпознат рапер, Слаткар во петок 21-ви март...