Tag : snimanje

Музика на кирилица

Мијата Ве повикува со своја кореографија да учествувате во спотот за новата песна „Маска“

Filip
Новата песна на Мијата е насловена „Маска“. Се работи за поп – рок нумера поразлична...
Балканленд

Ќерката на Цеца, Анастасија открива: “Ми нудеа дрога, сакаа да се соблечам гола”

Muzika24
Во интервју за српски “Курир”, ќерката на најпознатата балканска пејачка Светлана Цеца Ражњатовиќ открива дека...