Tag : sofija maneva

Музика на кирилица

“Тишина” Софија Манева го промовираше во Кавадарци

Muzika24
Младата македонска поп пејачка Софија Манева во средата вечер во познатото кавадаречко кафуле “Стрит бар”...
Музика на кирилица

Софија Манева сними видео спот за песната “Тишина” (Аудио)

Muzika24
Од неодамна нашата млада атрактивна пејачка Софија Манева се врати на македонската сцена со нејзиниот...
Музика на кирилица

Софија Манева се враќа на сцената со нов албум

Muzika24
Софија Манева повикува на колективно будење против колективно труење. Со комплетно нова приказна и албум,...