Tag : soncanje

Музика на кирилица

Додека во Македонија има минус степени, Викторија Лоба се сонча на плажите во Дубаи (Фото)

Muzika24
Нашата позната македонска поп пејачка Викторија Лоба веќе извесен период се наоѓа во топлиот и...