Tag : soobrakjna nesreka

Музика на кирилица

Познатиот македонски поп пејач Ламбе Алабаковски доживеа сообраќајна несреќа

Muzika24
Поради лошите услови на патот и влажниот коловоз, познатиот пејач Алабакоски изгубил контрола и излетал...