Tag : soundtrack

Премиера

Промовирана е уште една музичка тема од саундтракот за филмот “Врба” (Видео)

Filip
Промовирана е уште една музичка тема од саундтракот за филмот “Врба”, која ја потпишува композиторот...
Музика на кирилица

Новата песна на Слаткаристика soundtrack на бугарскиот игран филм “Привличане” (Видео)

Muzika24
Македонскиот хип-хоп артист Слаткаристика кој продолжува агресивно да го освојува Бугарскиот музички пазар, деновиве го...