Tag : sovet

Музика на кирилица

СДСМ го кандидира Димитар Андоновски за советник во Советот на Општина Битола (Фото)

Filip
Поп-пејачот Димитар Андоновски влегува во политика. Како што вчера објави владејачката СДСМ, Андоновски се наоѓа...
Музика на кирилица

Благица Павловска ве советува да намалите со сексуалните односи за време на пандемијата

Muzika24
Фолк пејачката Благица Павловска во интервјуто за естрадниот магазин “Backstage” си ја отвори душата. И...