Tag : sporedba

Музика на кирилица

Гавазова со сличен стајлинг како Џенифер Лопез – на која и стои подобро? (Фото)

Muzika24
Една од најубавите и најзгодни фолкерки на македонската страда, Сузана Гавазова во слична комбинација како...
Балканленд

Кој прв го облече фустанот – Ана Николиќ или Ријана

Muzika24
Познатата балканска пејачка Ана Николиќ за која што неодамна Специјализираниот македонски музички портал Музика24 пишуваше...