Tag : srpski mediumi

Балканленд

Фото: Погледнете како Цеца изгледала додека била во затвор

Muzika24
Деновиве во српските медиуми се појави фотографија од времето кога познатата српска фолк пејачка Светлана...
Музика на кирилица

Концерт во Скопје за роденденот на македонскиот ангел Тоше Проески

Muzika24
Триесет и вториот роденден по ред на Тоше Проески ќе биде одбележан со концерт на...