Tag : stara skopska carsija

Во прв ред

Лидерот на “Дивље јагоде” ќе го промовира својот нов соло албум во Скопје (Фото)

Muzika24
Основачот и лидер на најпопуларната хард рок група во регионот и еден од најдобрите соло...