Tag : starleta

24 Ексклузивно

Старлетата Александра Накова и покрај решението за самоизолација шетала низ центарот на Гевгелија

Muzika24
Како што дознава Музика24 од официјални информации, познатата македонска старлета која при влез во Македонија...
Премиера

ДНК го промовираше новиот студиски албум насловен “Срце” (Фото)

Muzika24
Вчера вечер во салонот на Аутомотив Груп, најпознатото македонско Р&Б дуо ДНК пред прусутните обожаватели,...