Tag : stojne nikolova

Имам нешто да те прашам

Стојне Николова: Најубав дочек на Новата година е во кругот на семејството (Фото+Видео)

Muzika24
Таа е позната македонска фолк пејачка. Млада, згодна и многу убава и секако одлично ги...
Премиера

Младата и преубава Стојне Николова промовираше нови видеоспотови (Видео)

Muzika24
Пред неколку дена во познатиот скопски ресторан “Рагуза”, младата и преубава фолк пејачка Стојне Николова...
Музика на кирилица

Ѓоко Јовиќ, Џамбо, Стојне Николова ја кренаа на нозе цела Канада (Фото)

Muzika24
По повод велигденската турнеја која ја започнаа на 27-ми и 28-ми март феноменалната “златна тројка”...