Tag : svadba

Музика на кирилица

Зуица Лазова непожелна на свадбата кај помалата ќерка на Наум (Фото)

Muzika24
Деновиве кога е домашниот шоу бизнис во прашање, топ тема е свадбата на помалата ќерка...
Музика на кирилица

Јордан Митев со нов музички проект-свадбарската песна “Да се живи и здрави младоженците”

Muzika24
Јордан Митев го преставува новиот музички проект, каде повторно се потпишува како комплетен автор. “Да...
24 Ексклузивно

Ексклузивно: Шабан Шаулиќ ќе пее на свадбата на фолкерката Гавазова

Muzika24
Познатата фолк пејачка Сузана Гавазова и љубовта на нејзиниот живот Јасмин Кузуровиќ, во петок во...