Tag : svetlina

Културо

Македонската филхармонија го најавува концертот „Светлина” со Станко Мадиќ и Оливер Балабурски

Muzika24
Македонската филхармонија најавува уште еден импресивен концерт. Станува збор за концертот „Светлина”, кој ќе се...
Премиера

Емил Арсов го промовираше новиот албум “Светлина”

Muzika24
Поп-пејачот Емил Арсов поранешна М2 ѕвезда, вчера во 20 часот во кафулето “Бруклин” во трговскиот...