Tag : svetski trendovi

Балканленд

Позната српска пејачка ги осигура нозете на неверојатни 200.000 илјади евра (Фото)

Muzika24
Како што пишуваат српските медиуми, познатата српската пејачка Миа Борисављевиќ ги осигура нозете за 200.000...