Tag : swing

Премиера

Данијела Мартиновиќ со роденденска преработка на хитот “Свилени” (Видео)

Filip
Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ по повод својот роденден (15-ти јули) промовираше преработка на песната “Свилени”...