Tag : tatko

Музика на кирилица

Иван Јованов одговори на шпекулациите: Не направив ништо од одмазда, детето е направено со многу љубов (Видео)

muzika 24
Иван Јованов, пејачот од „Либеро бенд“, ќе стане татко е вест која ја шокираше јавноста....
Музика на кирилица

Неофицијално: Итна помош во семејството на Гиговска?

Muzika24
Една од топ темите во Македонија периодов беше обелоденувањето на пејачката Антониа Гиговска дека е...
Балканленд

Една недела по мајката, од коронавирус почина и таткото на Сергеј Четковиќ

Filip
Познатиот пејач Сергеј Четковиќ го минува веројатно најтешкиот период во животот. Минатата недела од последиците...
Балканленд

Од коронавирус почина мајката на Сергеј Четковиќ: Погребана вчера на неговиот роденден

Filip
Познатиот пејач Сергеј Четковиќ го минува веројатно најтешкиот период во животот. Имено, како што пренесоа...
Балканленд

Таткото на Марија Шерифовиќ ја поддржа врската со Џејла Рамовиќ: Таа има сè што ќерка ми сака од ПАРТНЕР

Muzika24
Се повеќе се шират гласини дека постои тајна врска меѓу пејачката Марија Шерифовиќ и Џејла...