Tag : telesni povredi

Балканленд

Халид Муслимовиќ осуден за нанесување телесни повреди на љубовницата (Фото)

Filip
Босанскиот фолк-пејач Халид Муслимовиќ (60) осуден e денес во Основниот суд во Бања Лука на...