Tag : toni zen

Музика на кирилица

Шилегов ги повика Шеќеринска, Петров и Макрадули да учествуваат во #ЛокаленМузичкиПредизвик

Filip
Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов, сподели вчера на социјалните мрежи дека од Тони Зен...
Премиера

Промовиран спотот за преработката на „Градот убав“ на Тони Зен и „Eye Cue“ (Видео)

Filip
„Eye Cue“ и Тони Зен го промовираа спотот за преработката на „Градот убав“, легендарната песна за...
Во прв ред

Слаткаристика, Криско, Гери Никол, Тони Зен… со голем концерт во Скопје (Видео)

Muzika24
По големите и успешни концерти низ Македонија и Бугарија, “One Love” турнејата продолжува со голем...
Музика на кирилица

Тони Зен со концертна промоција на својот најнов бенд (Фото+Видео)

Muzika24
Веќе подолг период популарниот хип-хоп артист беше затскриен зад медиумите и јавниот живот но тоа...