Tag : traker

Музика на кирилица

Тракер ни ја претставува Луна, убавица со ексцентричен стил (Фото+Видео)

Muzika24
Познатиот македонски трап артист Тракер кој сеуште е актуелен со хитот “Црна Мечка” во кој...
Имам нешто да те прашам

Тракер: Се што посакував за оваа година ми се оствари (Фото+Видео)

Muzika24
Тој е познат трап артист кој што активно се занимава со музиката од 2009-та година....
Премиера

Ексклузивците на “Урбан рекордс” Тракер и Таско доаѓаат со “Црна мечка” (Видео)

Muzika24
Се попопуларните Таско и Тракер заедно во нов проект на Урбан Рекордс продукција, каде Таско...