Tag : turneja

Премиера

„Фрајле” одбележаа 15 години јубилеј со нов албум и ја најавија својата турнеја: Нашите песни се за сечие време! (Видео)

Muzika24
15 години поминаа за миг кога станува збор за Наташа Михајловиќ, Јелена и Невена Буча,...
Во прв ред

Розга во Скопје дојде за да го оствари својот сон, а замина полна со емоции и љубов (Фото)

Muzika24
„Последниот пат кога бев во Скопје бев во салата „Борис Трајковски” и си помислив „кога...