Tag : tv stanici

Премиера

“Намазана” – втора хит песна на Сузана Гавазова наменета за балканскиот музички пазар (Видео)

Muzika24
После првата песна “Хало” која се покажа како вистински погодок, Сузана Гавазова продолжува со походот...
Во прв ред

По детската вечер, “Охрид фест” вечерва продолжува со фолк вечерта

Muzika24
По вчерашниот старт на летниот музички фестивал “Охрид фест” со вечерта посветена на детска музика,...