Tag : urednik

Имам нешто да те прашам

Антонио Димитриевски: Во Новата година наместо скапа влезница за концерт на „турбо фолк сељобери“, купете влезница за македонски изведувачи (Фото)

Muzika24
Тој е познат македонски естраден новинар. Еден од оние од кои треба помладите да учат...
Магазин

Антонио Димитриевски уредник и новинар во Вистина.мк откива: На порталите се чита само еротика (Видео)

Muzika24
Антонио Димитриевски 33 години е дел од македонските медиуми. Кариерата ја почна како новинар во...
Имам нешто да те прашам

Дуле Миќиќ: Подарете ги емоциите, топлите зборови, позитивните мисли, добар муабет и по дома и на работа, посакајте си сибирско здравје за себе, фамилијата, роднините, пријателите… (Фото+Видео)

Muzika24
Тој е денес еден од нашите најпознати, најчитани естрадни новинари, додека неговите почетоци се пред...
24 Ексклузивно

Огнен Јанески: Времето си го поминувам со блиското друштво, драги луѓе, книгите, музиката и убавата фотографија (Фото)

Muzika24
Доколку се прашувате каде е и што прави, Огнен Јанески кој е еден од уредниците...
Имам нешто да те прашам

Билјана Крнческа: Предновогодишната еуфорија е всушност најголемата магија што ја живееме несвесни дека ни се случува (Фото)

Muzika24
Таа е позната радио и тв водителка, многумина знаат да кажат убавата водителка од Прилеп....