Tag : vakcina

Балканленд

Познатиот поп пејач Саша Ковачевиќ со забранет влез во Германија?!

Muzika24
Српскиот пејач Саша Ковачевиќ неодамна бил вратен од германската граница и не пристигнал на договорениот...
Балканленд

“Се чувствувам лошо и имам реакција“: Изјавил Бајага по примањето на вакцината против коронавирусот

Muzika24
Пејачот Момчило Бајагиќ Бајага откри дека има реакција на вакцината против коронавирусот и дека не...
Балканленд

Жељко се вакцинираше против корона па ја провери ефикасноста на вакцината (Фото)

Filip
Популарниот музичар Жељко Јоксимовиќ неодамна прими вакцина против коронавирусот, а денес направи и проверка на...