Tag : vanja knezevic

Балканленд

Се поради Цеца? Марија Шерифовиќ престана да комуницира со Вања Кнежевиќ

muzika 24
Големо внимание привлече дисквалификацијата на Вања Кнежевиќ од понатамошното натпреварување во „Sвездите на Гранд“, и...
Балканленд

„Кандидатите молчат затоа што им наредија дека никој не смее да ја поддржи Вања“

Muzika24
Дисквалификацијата на Вања Кнежевиќ крена голема медиумска прашина во регионот, а во последната сезона на...
Балканленд

Одбив да се вратам на натпреварувањето, благодарам Марија: Дисквалификуваната Вања Кнежевиќ откри нови ДЕТАЛИ

Muzika24
Осумнаесетгодишната Вања Кнежевиќ беше дисквалификувана од понатамошното натпреварување на музичкото шоу „Sвездите на Гранд“, што...
Балканленд

Соопштение на Гранд продукција по повод дисквалификацијата на Вања Кнежевиќ

Muzika24
Почитувани, во следниот текст, прочитајте го официјалното соопштение на продукцијата „Гранд“ по повод дисквалификацијата на...
Балканленд

Поповиќ јавно забрани навреди и коментари против жирито на “Sвездите на Гранд”

Muzika24
Музичкото шоу „Sвездите на Гранд“ е главна тема поради осумнаесетгодишната Вања Кнежевиќ, која беше дисквалификувана...
Балканленд

Карлеуша не може да каже за себе дека е феминистка, а ги навредува жените врз основа на нивниот физички изглед, однесување и избор во живот

Muzika24
Музичкото шоу „Sвездите на  Гранд“ доживеа вистинско фијаско и лавина негативни коментари од гледачите, откако...
Балканленд

Драма во „Ѕвездите на Гранд“! Натпреварувачка тврди: „Ме дисквалификуваа на барање на Јелена Карлеуша“

Muzika24
Натпреварувачката на „Ѕвездите на Гранд“, Вања Кнежевиќ, тврди дека е дисквалификувана од натпреварот по барање...