Tag : vesna vukelic vendi

Балканленд

„Не сакав да имам с*екс со Поповиќ“: Позната пејачка откри шокантни детали за Саша Поповиќ

Muzika24
Пејачката и водителката на Весна Вукелиќ Венди вели дека директорот на „Гранд“ , Саша Поповиќ...