Tag : vesna zmijanac

Балканленд

Фолк пејачката Весна Змијанац своето слободно време го поминува со внуките од ќерката Николија Јовановиќ (Фото)

Muzika24
Познатата српска фолк пејача Весна Змијанац има огромен имот во Букуља, а во една прилика...
Балканленд

Цела српска естрада вознемирена за животот на Весна Змијанац

Muzika24
Како што пишуваат српските медиуми, познатата српска фолк пејачка Весна Змијанац неодамна имаше операција на...