Tag : vezbanje

Музика на кирилица

Марио Арангеловски објави селфи како изгледа после еден негов тренинг (Фото+Видео)

Muzika24
Македонскиот пејач Марио Арангеловски веќе извесен период работи на своето тело, изглед и трансформација. Тој...