Tag : video spot

Премиера

Пепа својата најнова песна ја промовираше со видео спот (Видео)

Muzika24
На својот YouTube канал, познатата македонска поп пејачка Пепа Димитрова го промовираше најновиот видео спот...
Музика на кирилица

Пепа всабота промовира нова песна и видео спот

Muzika24
Како што дознава музичкиот портал Музика24, македонската поп пејачка Пепа Димитрова всабота ќе ја промовира...
Премиера

Прилепчанецот Филип Јездиќ ја промовираше својата најнова видео песна и видео спот (Видео)

Muzika24
Eден од најпознатите музичари кој ни доаѓа од градот Прилеп, Филип Језиќ, неодамна ја промовираше...
Премиера

Симона Поповска со нова песна во духот на претстојните новогодишни празници (Видео)

Muzika24
Таа е една од најдобрите женски вокали кај нас, повторно актуелна со нови синглови. После...
Премиера

Благој Блаж Маротов ја промовира новата песна со видео спот (Видео)

Muzika24
Неодамна Благој – Блаж Маротов ја промовираше својата најнова песна под наслов “Нека се вратат...
Музика на кирилица

Во понеделник во “Бекстејџ” на Телма, промоција на новиот спот и песна на Давид Темелков (Фото)

muzika 24
Во понеделник во најгледаниот естрадниот магазин “Бекстејџ” кој се емитува секој работен ден на Телма...