Tag : video

Музика на кирилица

Уште на почеток СКАНДАЛ: Можно е да се гласа повеќе пати за една песна, а МРТВ тврди дека може само еднаш (Видео)

muzika 24
МРТВ ги промовираше топ 6 песните и изведувачите за кои можете да гласате за оној...
Музика на кирилица

Освен “бугарско знаме” во спотот, Васил Гарванлиев има и бугарски пасош

Muzika24
Васил Гарванлиев има бугарски пасош. Македонскиот претставник на Евросонг во интервју се фали дека поседува...
Во прв ред

Бајага со порака до македонската публика (Видео)

Filip
Легендарниот Момчило Бајагиќ – Бајага испрати видео порака до македонската публика во пресрет на неговиот...