Tag : videospot

Музика на кирилица

Пајак со љубовна балада за денот на вљубените (Фото+Видео)

Muzika24
После големиот хит “Бебе” која беше последното баладично издание од младиот и талентиран пејач, Пајак...
Балканленд

Милица Павловиќ ја промовираше својата најнова песна „Црна јутра“ (Видео)

Muzika24
Младата српска музичка sвезда Милица Павловиќ очигледно реши да ја разниша естрадата, бидејќи во моментот...
Премиера

Васил Гарванлиев со „СудБина“ го најавува новиот албум (Видео)

Filip
Македонскиот евровизиски претставник за 2020 и 2021 година, Васил Гарванлиев, ја објави својата нова песна...
Премиера

Бојана со „Круна“ се враќа на естрадата (Видео)

Filip
Пејачката и водителка Бојана Скендеровски – Атанасовска по долга пауза објави нова песна. „Круна“ е...
Премиера

24 Промо: Павле Камиловски – „Такт по такт“ (Видео)

Filip
Павле Камилоски вчера вечер во Музејот на Македонската борба го одржа својот предновогодишен концерт. На...
Премиера

Со одличен видео спот Јосиф ја промовираше новата песна “Берета” (Видео)

Muzika24
Јосиф Ристовски, еден од ексклузивците на популарната “Урбан Рекордс”, на официјалниот YouTube канал на продуцентската...
Премиера

Само што се појави на сцената, а веќе руши рекорди – “Пајак” со нова песна (Фото+Видео)

Muzika24
Одкако влезе под капата на “Урбан Рекордс” продукција, младиот и талентиран Пајак непрекинато работи на...