Tag : videospot

Премиера

24 Промо: Елена Ристеска – “Tequila & Lemon” (Видео)

Filip
Македонската поп-пејачка Елена Ристеска објави нова песна и видео спот. Во улога на продуцент, композитор...
Музика на кирилица

Нов дует на македонската музичка сцена – Ѓоко Јовиќ и Гоце Петрески (Видео)

Muzika24
Популарниот македонски фолк пејач Ѓоко Јовиќ веднаш по враќањето од големата австралиска турнеја ја промовираше...