Tag : vikend

24 Ексклузивно

Утре во “DejaVu” балканската мега сензација Сека Алексиќ (Видео)

Muzika24
И овој пат, како и секогаш досега, најдобриот од најдобрите кафулиња “DejaVu” со голема AFTERWORK забава....
Во прв ред

И оваа година во Прилеп, Интернационален џез викенд од 25-ти до 27-ми август

Muzika24
На големо задоволство на прилепските љубители на најслободната музичка форма, џезот, и воопшто на урбаното...
Балканленд

Северина го крие синот

Muzika24
Познатата хрватска поп пејачка Северина Којиќ не му дозволила на Милан Поповиќ изминатиот викенд да...