Tag : viki miljkovic

Балканленд

Карлеуша ја полеа Вики Миљковиќ со вода, „летаа“ навреди меѓу пејачките

Muzika24
Еден од кандидатите во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ направи вистински хаос меѓу членовите на...